HİZMETLERİMİZ

Kentsel Dönüşüm Hİzmetİ

Özon Yapı olarak kentsel dönüşüm alanında konusunda uzman ekibimizle yüksek kalite standartları çerçevesinde hizmet veriyoruz. Eski ve depreme karşı dayanıksız binaların kentsel dönüşüm hizmetinde yer alan Özon yapı, kurallarına uygun şekilde binaların çalışmalarını belirlenen süre içerisinde tamamlamakta ve teslim etmektedir.

Kentsel dönüşüm hizmetinde, alt yapı yenilenmesini tecrübeli ekibi ile gerçekleştiren Özon yapı, kentsel dönüşüm projesi tamamlandığında herhangi bir aksaklık yaşanmasına olanak vermeyecek hassasiyette çalışmalarını sürdürmektedir. Proje içerisinde eski binanın yeni yönetmeliklere uygun olacak şekilde düzenlenmesini ve dayanıklı hale getirilmesini mümkün kılan Özon yapı, proje içerisinde güncel inşaat teknolojileri ile doğru malzemeleri bir araya getirmektedir.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının her birinde Özon Yapı, her bir projesinde yönetmeliklere uygun, güvenilir ve zamana uygun çalışmalar ortaya çıkartmaktadır.

Özon Yapı farkı uygulamalarında son teknoloji kullanması, güvenilir malzemelere yer vermesi, konusunda uzman bir kadroya sahip olması ve zamanında teslim gerçekleştirmesinden ileri gelmektedir. Özon Yapı olarak sektördeki deneyimimizi hizmetlerimiz içerisinde yer alan kentsel dönüşüm hizmetimiz ile de ortaya koymaktayız. Konusunun uzmanı olan ekibimiz inşaat sektöründeki anlık gelişmelerin yakın takipçisi olarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Tadİlat & Dekorasyon Hİzmetlerİ

Özon Yapı olarak sektörde yer aldığımız ilk günden bu yana elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi konusunda uzman kadromuz ile bir araya getirerek tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel karşılık sunuyoruz.

Özon Yapı olarak inşaat tadilat ve de inşaat dekorasyon işlerinde konusunda uzman ekibimiz profesyonel kalitede çalışmalar gerçekleştirerek doğru zamanda projeleri teslim etmektedir. Yaşamaya ve kullanmaya uygun alanların tasarlanmasında ve hayata geçirilmesinde gerekli olan çalışmaları en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

A’dan Z’ye tadilat ve dekorasyon hizmetlerini konusunun uzmanı olan ekip çalışanlarımızla sürdürdüğümüz için sektördeki yeniliklerin ve kullanılan malzemelerin proje için en uygun şekilde olmasına ve projelerin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesine önem veriyoruz. Özon Yapı olarak eskiyen ve yenilenmesi gerekli olan mekânların yenilenmesi ve daha sağlam olması konusunda da tadilat ve dekorasyon hizmetimizi hayata geçiriyoruz.

Görüntü açısından tadilat ve dekorasyon ihtiyacı olan projeler için Özon Yapı olarak avantajlı çözümler sunuyor ve konusunun uzmanları ile profesyonel çalışmalar ortaya çıkartıyoruz.

İnşaat taahhüt hİzmetİ

Özon Yapı olarak sektörde yer aldığımız ilk günden bu yana konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor, başarılı projelerin altına imzamızı atıyoruz. Bu doğrultuda Özon Yapı olarak inşaat taahhüt hizmetimiz işe inşaat yaptırmak isteyen hem gerçek hem de tüzel kişiler için bütün yapım faaliyetlerini takip ederek projenin kaliteli bir biçimde tamamlanmasını sağlıyoruz. Özon yapı olarak, konusunda uzman kadromuz inşaat taahhüt işlemlerinde içerisinde bulunulan dönemin ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak inşaat öncesi proje hazırlanması aşaması da dâhil olmak üzere ekonomik-fonksiyonel ve de verimli yapılar hazırlanmasını sağlamaktadır.

Özon Yapı çatısı altında alınan hizmetlerde üretim planlaması haricinde etkin kaynak kullanımı sayesinde işin belirlenen, süre ve maliyette tamamlanması adına, kalite güvencesi başta olmak üzere iş güvenliği ve işçi sağlığı gibi faaliyetlerle doğrudan doğruya müşteri memnuniyetini göz önüne almakta ve projeleri kusursuz şekilde teslim etmektedir.

Özon Yapı ile inşaat ve taahhüt işlemleriniz için zaman kaybetmeden yüksek kalite standartlarına sahip ve mevzuata uygun projelerin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.