<

Hakkımızda

Özon Yapı olarak, Türkiye’nin ileri gelen kuruluşlarıyla birlikte inşaat, tasarım, proje yönetimi, yapı ve modelleme gibi pratik ve uygulamalı konularda çözüm ortağınız olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kadromuzda yer alan konusunda uzmanlaşmış ve tecrübeler kazanmış ekibimiz ile çok sayıda projeye imza atmış ve maksimum performans ve başarı ile çalışmaları sahiplerine teslim etmektedir. Özon Yapı olarak ekip çalışmasına, bireysel gelişime ve yeniliğe verdiğimiz önemle yapı ve mühendislik alanında en güncel çalışmaları hayata geçirmeyi sürdürüyoruz.

Özon Yapı olarak Türkiye’nin ileri gelen kuruluşlarıyla beraber inşaat, yapı ve modelleme, inşaat yönetimi ile danışmanlık alanında çözüm ortağı olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Özon Yapı Olarak İlkelerimiz;

  • Odağı insan olan;
  • Modern hayatın ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen insana ve çevreye son derece saygılı çalışmalara imza atarak hayata dair bir yaşam merkezi kurmak amaçlanıyor.
  • Dayanıksız yapılaşmanın düzenlenmesi, ihtiyaç halinde ise yıkılması konusunda çalışmalar gerçekleştirmek ve yerine çağdaş ve güvenilir yapılar oluşturmak,
  • Müteahhitliğin konusunda uzman olan kişiler tarafından eğitimini almış teknik elemanlar tarafından yapılmasını sağlamak ve bunu hayata geçirmek.

İlkelerimiz arasında yer almaktadır.